Czekaj…

Seks Portal

Serwis Erotyczny - Najlepsze sex strony w sieci
Start exploring
Zrozumieć płeć przeciwną

Zrozumieć płeć przeciwną.

Zrozumieć płeć przeciwną.

Pęd życia narzuca określone wzorce zachowań. Kiedyś wyścigu szczurów nie istniał, pieniądz miał zapewnić podstawowe potrzeby, chodzi nie tylko o potrzeby fizjologiczne ale także o odrobinę rozrywki i relaksu. Dziś zdobywanie pieniędzy stało się celem większości ludzi. Często przez ten pęd pomijamy ważne fragmenty życia i niepokojące sygnały. Czas i zmęczenie ogranicza nas.
Nie zauważamy np., że związek się rozpada, że dziecko ma poważne problemy, itd. Zdrad jest dziś bardzo powszechna. Jej powodów jest wiele, jednak śmiało można stwierdzić, że jest to temat bardzo nieprzyjemny. Według zebranych danych statystycznych w Polsce zdradza około 52% mężczyzn i 33% kobiet.

Warto zapoznać się z trójczynnikową koncepcją miłości psychologa Roberta Sternberga, która zakłada, że na udaną relację składają się namiętność, intymność oraz zaangażowanie. Zaznacza, że namiętność szybko wygasa, a intymność z upływem lat ulega powolnemu rozpadowi, jeżeli o nią nie zadbamy. Podkreśla, iż w związku z zanikiem intymności rodzi się rutyna, jak wiadomo rutyna wywołuje nudę. Zdrada i romans to duża dawka dopaminy i oksytocyny czyli ożywienie.

Podstawą związku dla mężczyzny jest seks. Brak seksu prowadzi do frustracji, konfliktów i niewierności. Należy też pamiętać, iż mężczyźni nie potrafią czytać w myślach. Należy jasno określić czego oczekujemy i chcemy. Istotne jest też to, że mężczyźni to jednozadaniowcy więc należy prosić o jedną rzecz. Po jej wykonaniu można prosić o kolejną. Faktem przecież jest też to, iż panowie, w odróżnieniu od pań, są wrażliwi na punkcie swojej ambicji. Tę cechę posiadają z czasów, kiedy jako łowcy zapewniali byt rodzinie i czuli się ważniejsi od swoich kobiet. Upłynęło wiele lat, życie się zmieniło, a oni wciąż nie znoszą słuchać naszych próśb w formie poleceń.

Kobieta nasycona jest emocjami, które zmieniają się w zależności od okoliczności. Czasami trudno racjonalnie wytłumaczyć jej zachowanie. Niestety pobudki, którymi się kierują mogą być każdego dnia inne. Często same nie są tego w stanie wyjaśnić. Warto też wiedzieć, że dla nich niesamowicie ważna jest “miłość”. Często seks pełni funkcję drugorzędną, dlatego też tak chętnie nie inicjują zbliżeń. To nie jest tak, że nie lubią, one go uwielbiają. Zwłaszcza wtedy, gdy go wy zainicjujecie.
Kobieta lubi być adorowana. Uwielbia czułość, troskę i pomoc w obowiązkach, których często ma za dużo. To się opłaci! Męskie starania zostaną docenione. Kobieta zechce się odwdzięczyć i wynagrodzić.

Dodaj komentarz

20 − ten =