Czekaj…

Seks Portal

Serwis Erotyczny - Najlepsze sex strony w sieci
Start exploring
Dzisiejsze kobiety

Dzisiejsze kobiety

Dzisiejsze kobiety

W dzisiejszych czasach nie powinno nikogo dziwić, że kobiety mają swoje potrzeby i chcą je zaspokajać. Nie uważam, że niezaspokojona mężatka powinna siedzieć cicho. Przecież nie jest to średniowiecze, kobiety mają i prawa i obowiązki jak mężczyźni. Może nie posiadają takiej siły fizycznej i nie wykonują ciężkich prac ale robią wiele innych.

Dlaczego kobieta znając swoje niedoskonałości i niedociągnięcia stara się je skorygować, a mężczyzna chowa głowę w piasek albo szuka prostszego rozwiązania? Czyżby to było zwyczajne lenistwo?

Tak wiele mówi się o seksie. Niestety często tylko mówi. Kobieta precyzując swoje wymagania bardzo często odbierana jest negatywnie, a jeśli na dokładkę lekko skrytykuje swojego partnera … tragedia wielka. Przecież są takie same prawa, dlaczego więc panie nie mają odwagi pójść w inne miejsce zaspokoić swoje potrzeby. Statystyki mówią, że jest im gorzej ale to się zmienia w zaskakującym tempie. Znacznie więcej pań zmusza swoich partnerów do wysiłku, jeśli tego nie osiągają szukają innych sposobów zaspokojenia siebie. Znacznie częściej umawiają się na sex spotkania, korzystają z cyber sex. Czasami niepotrzebnie wdają się w zbędny romans, a chodzi przecież tylko o fizyczne zaspokojenie i poczucie, że się jest pożądaną. Może lepiej warto uzmysłowić sobie prawdę. Może warto rozgraniczyć potrzebę fizyczną od potrzeby nawiązania więzi emocjonalnej. Nie ma sensu fundować sobie kolejne obciążenia.

Warto skorzystać z niektórych zachowań mężczyzn. Bez większego trudu sięgając po telefon korzystają z usługi sex telefon. Bez trudu udają się do agencji towarzyskich albo wdają się w przelotny romans. Takich romansów może być bardzo wiele. Cyber sex to codzienność. Wszelkiego rodzaju sex czaty i video czaty stają się “odskocznią” od szarej rzeczywistości. Hmmm … dlaczego szarej? Przecież mogą ją sami ubarwić wnosząc coś do swoich związków. Odrobinę zainteresowania zadowolenia partnerki, nie musi to być trzygodzinna gra wstępna. Czasami wystarczy kilka sex sms, miła kolacja, miłe słowa. Bardzo często wystarczy wpuszczenie świeżości do sypialni i obudzenie pożądania. Nie w kobiecie tylko w sobie, nie musi być to “mechaniczny sex”, bo trzeba odbębnić. Zapraszam wszystkich Panów do większego zaangażowania i przyjęcia krytyki i instrukcji. Warto wreszcie posłuchać co mówi partnerka, jak należy ją pieścić i dotykać, by czuła się zaspokojona.

Dodaj komentarz

nineteen − 15 =